Berker by Hager: Dünyanın en heyecan verici binalarında kullanılan, sayısız tasarım ödülü kazanmış, benzersiz tasarıma sahip anahtar priz serileri ve akıllı bina teknolojisi ürünleri sunan sektörün lider markasıdır.

Türkiye’de özel yaşam alanları ve ticari alanlara, benzersiz tasarım konsepti ve yüksek kaliteli hizmetleri birlikte sunan Alman markası Berker’in Hager bünyesine katılmasıyla birlikte, Berker’in akıllı bina sistemlerinin dizaynındaki başarısı Hager’in endüstriyel alandaki uzmanlığı ile birleşti. Bu birleşme sayesinde Berker by Hager, akıllı bina otomasyon sistemleri satışında pazar liderliğini yakalayarak önemli bir başarı sağladı. Berker Akıllı Bina Sistemleri; üstün dizaynı ve fonksiyonel yapısıyla proje ve kişiye özel üretilebilen alternatifsiz premium ürünleri ile yaşamınıza tarz ve konfor katıyor.
Berker by Hager’in akıllı bina sistemleri alanındaki eşsiz mühendislik birikimleri sayesinde daha proje aşamasında talepler en doğru şekilde değerlendirilerek, beklentilerin ötesinde optimum çözümler oluşturmak mümkün hale geliyor.  Projeye özel çözümler ve kullanıcı talepleri doğrultusunda;  dokunmatik touch paneller ile kontroller, RF (kablosuz) çözümler sayesinde; konfor, güvenlik, enerji verimliliği bir arada sunuluyor.

Daha fazla bilgi için; hager.com.tr